VW UP! MPi 60 Move Up! BMT
VW UP! MPi 60 Move Up! BMT egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 934 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 165 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 29 apr 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 396 kg |
Beskrivelse
Fjernbetjent centrallås, Climatic, Tågeforlygter m. kurvelys, City Emergency Brake, Sædevarme foran, Elektrisk indstillelige og elopvarmede sidespejle, Regnsensor, LED-kørelys, Smartphoneintegration med USB, Klapnøgle, 2 stk., Bagsæderyglæn, nedklappeligt (asymetrisk delt), Radio "Composition Phone", El-ruder, for, 14" stålfælge, B4B4 Candy hvid, el-ruder, aircondition, 4 airbags, esp, antispin, isofix, dæktryksmåler, håndfrit til mobil, dab radio, udv. temp. måler
-
79.900 kr.
-
Kilometer135.000
-
Benzin26,2 km/l
-
1. reg05/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook