VW Passat TSi 150 Comfortline DSG
| Farve | Sort |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.413 kg |
| Længde | 477 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 220 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 19 feb 2025 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 557 kg |
Træthedsregistrering, Fartpilot, Opvarmelig forrude, Light assist, PreCrash , Måtter, Climatronic, Bakkamera, Parkeringssensorer, for og bag, Radio "Composition Media", Forsæder med indstillelig varme, 16" Letmetalfælge, Tågeforlygter m. drejelys, Siderudelister, blanke, Regnsensor, Front assist m. City Emergency Brake, Forsæder, komfort, Auto Distanceregulering, Klapbare spejle, Multifunktionslæderrat med varme, Bagsædevarme, 2T Deep sort perleeffekt, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, tågelygter, kurvelys, aftageligt træk, automatgear, ratgearskifte, aircondition, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, apple carplay, håndfrit til mobil, aux tilslutning, usb-a tilslutning, isofix, 6 airbags, automatisk lys, esp, antispin, dæktryksmåler, parkeringssensor (bag), el-klapbare sidespejle m/varme.varme i bagsæde, navigation
-
109.900 kr.
-
Kilometer215.000
-
Benzin19,6 km/l
-
1. reg02/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder