VW ID.4 1ST Pro Performance Max
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
🚗 Highlights: 🚗
🔹 Varmepumpe
🔹 Svingbart træk 1.000 kg - kan opvejes til 1.200 kg efter ønske
🔹 Matrix Beam LED Lygter
🔹 Head-up Display
🔹 Adaptiv Fartpilot
🔹 Vognbane Assistent
🔹 Adaptiv Undervognsregulering
🔹 Panorama Glastag
🔹 Bakkamera
🔹 Parkeringssensor For- & Bag
🔹 3-zonet Klima
🔹 Interiørpakke Style Grey
🔹 Sportspakke Plus
🔹 Komfortpakke Plus
🔹 Designpakke Plus
🔹 Keyless-access
🔹 Apple Carplay / Android auto
Bilen har kørt 110.000 km
⚡ Rækkevidde og opladning: ⚡
🔹 Rækkevidde 537 km jf. WLTP
🔹 11 kW AC ladning 0-100% ca. 8 timer 15 min
🔹 143 kW DC ladning 10-80% ca. 27 min
🔹 Op til 143 kW DC hurtigladning
🔹 82 kW batterikapacitet
🔹 77 kW anvendelig batterikapacitet
💲 Fordelagtige forsikring og finansierings muligheder med lav FAST rente.
🚘 Mulighed for budget sikkerhed, ved tilkøb af mekanisk/elektrisk garanti der dækker op til bilen er 10 år eller har kørt 200.000 km.
Vælg imellem 24/36/48 mdr. dækning af gangen.
Importbil – udstyr og design kan variere i forhold til en dansk født!
📞Undgå at køre forgæves, ring for at booke en prøvetur.
, kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderindtræk, delkunstlæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, justerbar lændestøtte, alcantaraindtræk, dellæderindtræk, læderrat, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, kunstlæderindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, glastag, el-sidespejle m/varme, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, el-klapbare sidespejle, bi-xenon, fuld led forlygter, matrix led forlygter, mørktonede ruder i bag, led kørelys, adaptive forlygter, led baglygter, tagræling, xenonlys, kurvelys, dynamisk blinklys i bag, træk, aftageligt træk, svingbart træk (manuel), automatgear, aircondition, 3 zone klima, elektrisk kabinevarmer, centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, motorkabinevarmer, el betjent bagklap, adaptiv undervogn, headup display, app integration, varme i rat, 2 zone klima, varmepumpe, nøglefri adgang, aut. nedbl. bakspejl, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, trådløs mobilopladning, manuel forvarmning af batteri, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, android auto, navigation, dab radio, håndfrit til mobil, apple carplay, alarm, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, 4 airbags, antispin, vognbaneassistent, stemmebetjening, automatisk nødassistent, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, db. airbags, automatisk nødbremsesystem, auto hold, blindvinkelsassistent, esp, airbag, træthedsregistrering
-
199.300 kr.
-
Kilometer99.900
-
El60 km/l
-
1. reg07/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder