VW ID.3 58 Pro Performance
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.260 cm |
| Bredde | 1.810 cm |
| Højde | 1.570 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 8 maj 2025 |
Volkswagen ID.3 Pro Performance
Farve: Mangan Grey
Velholdt 1-ejers dansk bil fra ny – en ID.3 Pro Performance med 58 kWh batteri og 204 HK. En moderne elbil med høj komfort, stærk rækkevidde og masser af teknologi – perfekt til både hverdag og længere ture.
Af udstyr kan fremhæves:
✔️ Adaptiv fartpilot (ACC)
✔️ Vognbaneassistent
✔️ Automatisk nødassistent
✔️ Parkeringssensor for og bag
✔️ Navigationssystem
✔️ Apple CarPlay & Android Auto
✔️ Trådløs mobilopladning
✔️ Digitalt cockpit & kørecomputer
✔️ 2-zoners fuldautomatisk klimaanlæg
✔️ Elektrisk kabinevarmer & varmepumpe
✔️ Sædevarme foran
✔️ Opvarmet læderrat
✔️ Ambientebelysning
✔️ Fuld LED-forlygter & LED kørelys
✔️ El-klapbare og opvarmede sidespejle
✔️ 18" Alufælge
✔️ Musikstreaming via Bluetooth & DAB radio
✔️ Stemmebetjening & app integration
✔️ Isofix & omfattende sikkerhedssystemer
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte ⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted ⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling ⭐ Billig bilforsikring via vores samarbejdspartnere ⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
-
134.700 kr.
-
Kilometer113.000
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift920 kr. pr. år