VW e-Up!
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 3.600 cm |
| Bredde | 1.650 cm |
| Højde | 1.490 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Sidst synet | 20 aug 2025 |
VW e-Up! 5d – 2022 – Kun 16.000 km
Farve: Tungsten sølv metallic
Velholdt og økonomisk VW e-Up! med automatgear og lavt kilometertal. Her får du en smart og driftssikker elbil med høj komfort, lave ejeromkostninger og masser af praktisk udstyr – perfekt som både bybil og pendlerbil.
Af udstyr og highlights kan fremhæves:
✔️ Dansk bil fra ny
✔️ Kun 16.000 km
✔️ Automatgear
✔️ Navigation
✔️ App integration
✔️ Bluetooth håndfri telefoni & musikstreaming
✔️ Bakkamera
✔️ Parkeringssensor bag
✔️ Fuldautomatisk klimaanlæg
✔️ Varme i forrude
✔️ Sædevarme
✔️ LED kørelys & LED baglygter
✔️ Regnsensor & automatisk lys
✔️ El-sidespejle med varme
✔️ Helårshjul
✔️ Fartpilot
✔️ ISOFIX
✔️ Lav grøn ejerafgift – kun 460 kr./halvårligt
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte
⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted
⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling
⭐ Mulighed for udvidet garanti
⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
⭐ Mulighed for videogennemgang
-
119.700 kr.
-
Kilometer16.000
-
1. reg09/2021
-
Modelår2022