Toyota Yaris D-4D T2
Toyota Yaris D-4D T2 egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.040 kg |
| Længde | 389 cm |
| Bredde | 170 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 1.050 kg |
| Sidst synet | 29 maj 2024 |
| Moment | 205 nm |
| Lasteevne | 485 kg |
Beskrivelse
❗Leveres nysynet ❗
🚗 Highlights: 🚗
🔹 Bakkamera
🔹 Aircondition
🔹 Sædevarme for
🔹 CD/Radio/AUX
🔹 El-betjente ruder i fordøre
🔹 Fjernbetjent centrallås
🔹 Får nye bremseskiver og klodser foran, i forbindelse med syn
🚗 Elspejle virker ikke, mangler lille afdækning ved venstre fordør
💲lavpristilbud, se sidste billede for betingelser. 💲
📞 undgå forgæves kørsel, ring for at booke en fremvisning.
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, vinterhjul, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, cd, cd/radio, bakkamera, airbag, db. airbags, 4 airbags
-
34.800 kr.
-
Kilometer313.000
-
Diesel25,6 km/l
-
1. reg05/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift930 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook