Skoda Karoq TSi 150 Style+ DSG
| Farve | Brun |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.393 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 203 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 22 okt 2024 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 536 kg |
7 airbags, ESC, Svingbart anhængertræk, Sportssæder i stofindtræk, Style plus pakke, Metallak - Magnetic Brown, kørecomputer, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, sportssæder, splitbagsæde, højdejust. forsæder, 18" alufælge, vinterhjul, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, fuld led forlygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (elektrisk), ratgearskifte, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, køl i handskerum, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, sd kortlæser, usb-a tilslutning, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, isofix, lygtevasker, automatisk lys, 7 airbags, esp, auto hold, antispin, automatisk nødbremsesystem, vognbaneassistent, kurvelys, fjernlysassistent, varme i rat
-
159.900 kr.
-
Kilometer173.000
-
Benzin19,6 km/l
-
1. reg11/2018
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.220 kr. pr. 6 måneder