Renault Grand Scénic III dCi 130 Expression 7prs
| Farve | Grå |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.500 kg |
| Længde | 457 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 165 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 24 maj 2024 |
| Moment | 320 nm |
| Lasteevne | 725 kg |
❗Leveres nysynet ❗
🚗 Highlights: 🚗
🔹 7 Sæder
🔹 Anhængertræk (1500KG)
🔹 Fartpilot
🔹 3 X ISO-FIX
🔹 Parkeringssensor bag
🔹 Aircondition
🔹 Sædevarme for
🔹 El foldbarsidespejle
🔹 CD/Radio/AUX
🔹 El-betjente ruder
🔹 Tågelygter
🚗 Bilen står for service
💲lavpristilbud, se sidste billede for betingelser. 💲
📞 undgå forgæves kørsel, ring for at booke en fremvisning.
, kørecomputer, bagagerumsdækken, stofindtræk, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, højdejust. førersæde, 7 personers, 6 personers, 3 individuelle sæder i bag, el-klapbare sidespejle, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, el-sidespejle m/varme, tågelygter, træk, aftageligt træk, aircondition, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, el-ruder, 4x el-ruder, udv. temp. måler, sædevarme, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, cd, airbag, db. airbags, 4 airbags, isofix, antispin, esp, parkeringssensor (bag)
-
44.900 kr.
-
Kilometer278.000
-
Diesel22,7 km/l
-
1. reg05/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift1.460 kr. pr. 6 måneder