Mini Cooper SE
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 3 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 3.850 cm |
| Bredde | 1.730 cm |
| Højde | 1.450 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Sidst synet | 12 aug 2025 |
Mini Cooper SE 3d
Frisk og velkørende Mini Cooper SE i den ikoniske 3-dørs udgave. Her får du en kompakt elbil med masser af køreglæde, lav driftsøkonomi og et sporty design – perfekt til både bykørsel og pendling.
Af udstyr og highlights kan fremhæves:
✔️ Varmepumpe
✔️ MINI Driving Modes
✔️ Navigation (MINI Navigation System)
✔️ Apple CarPlay / smartphone integration
✔️ Adaptiv fartpilot (cruise control med bremsefunktion)
✔️ LED forlygter
✔️ Sportsæder
✔️ Sædevarme for
✔️ Multifunktionsrat i læder
✔️ Automatisk klimaanlæg
✔️ Ambientebelysning
✔️ Digitalt cockpit / multifunktionelt display
✔️ Parkeringssensor bag (PDC)
✔️ Regnsensor
✔️ Isofix
✔️ El-klapbare sidespejle
✔️ Mørktonede ruder bag
✔️ 17” alufælge (Scissor Spoke)
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte
⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted
⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling
⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
-
134.700 kr.
-
Kilometer57.000
-
1. reg09/2022
-
Modelår2022