Mercedes-Benz EQB350 4Matic 7prs
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.680 cm |
| Bredde | 1.830 cm |
| Højde | 1.670 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
7-PERSONERS
Rummelig og velkørende el-SUV fra Mercedes med firehjulstræk og høj komfort. EQB kombinerer luksus, plads og elektrisk kørsel – perfekt til familien med mulighed for 7 sæder.
Af udstyr og highlights kan fremhæves:
✔️ 4MATIC
✔️ 7-personers
✔️ Navigation
✔️ Bakkamera
✔️ Aktiv parkeringsassistent
✔️ Blindvinkelassistent
✔️ Vognbaneassistent
✔️ Automatisk nødbremsesystem
✔️ Fartpilot
✔️ Automatisk klimaanlæg
✔️ Sædevarme for
✔️ Lændestøtte for
✔️ Multifunktionsrat (sportsrat)
✔️ Ambientebelysning
✔️ Digitalt cockpit
✔️ LED forlygter m. automatisk fjernlys
✔️ El-klapbare sidespejle m. automatisk nedblænding
✔️ Regnsensor
✔️ Elektrisk bagklap
✔️ Mørktonede ruder bag
✔️ Tagræling i krom
✔️ Apple CarPlay / Android Auto
✔️ DAB radio
✔️ Trådløs opkobling & app-styring
✔️ Nødkaldssystem
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte
⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted
⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling
⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
-
279.700 kr.
-
Kilometer82.000
-
1. reg12/2022
-
Modelår2023
-
Grøn afgift920 kr. pr. år