Ford Transit Custom 310 L2 2,0 TDCi 130 Ambiente
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Længde | 5.340 cm |
| Bredde | 1.990 cm |
| Højde | 2.020 cm |
| Sidst synet | 12 mar 2025 |
Ford Transit Custom 310 L2 2,0 TDCi 130 Ambiente
Solid, rummelig og klar til arbejde – her får du en yderst veludstyret Transit Custom med stærk dieselmotor og masser af praktiske løsninger. Perfekt til håndværkeren eller virksomheden, der har brug for en pålidelig partner i hverdagen.
Af udstyr og highlights kan fremhæves:
✔️ Anhængertræk
✔️ Tagræling
✔️ Aircondition
✔️ Fartpilot m. justerbar hastighedsbegrænser
✔️ Programmerbar motor-/kabinevarmer
✔️ Opvarmet forrude
✔️ Multifunktionsrat i læder
✔️ Højdejusterbart førersæde
✔️ Sædevarme
✔️ El-ruder og el-klapbare sidespejle
✔️ Centrallås m. fjernbetjening
✔️ Bluetooth håndfri telefoni og musikstreaming
✔️ Automatisk lys og regnsensor
✔️ Parkeringssensor for og bag
✔️ LED kørelys og tågelygter
✔️ Forlygter med statisk kurvelys
✔️ Bund og beklædning i varerum
✔️ 8 surringskroge
✔️ Dobbelt passagersæde m. opbevaring og foldebord
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder ⭐ Vi tager ALLE biler i bytte ⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted ⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling ⭐ Billig bilforsikring via vores samarbejdspartnere ⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
-
109.700 kr.
-
Kilometer125.000
-
Diesel15,6 km/l
-
1. reg03/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift8.080 kr. pr. år