Citroën C4 Cactus BlueHDi 100 Feel
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.070 kg |
| Længde | 416 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 184 km/t |
| Max påhæng | 825 kg |
| Sidst synet | 10 nov 2025 |
| Moment | 254 nm |
| Lasteevne | 540 kg |
BEMÆRK opgivet til 32.3 km/l - billig grøn ejerafgift!
Synet 10-11-2025
🚗 Highlights: 🚗
🔹 1-ejers
🔹 Anhængertræk
🔹 Aircondition
🔹 7" Touchskærm m. Radio/AUX/USB
🔹 Fartpilot m. hastighedsbegrænser
🔹 Parkeringssensorer, bag
🔹 El-betjente ruder i fordøre
🔹 Sædevarme, for
🔹 Hvid Perlemorslak
🔹 Airbumps® – Beskyttelsespaneler på dørsiderne
🔹 Stop & Start (STT) – Forbedret brændstoføkonomi
🔹 ISO-FIX beslag til barnestole
🔹 Tågelygter
🔹 Diesel Partikelfilter
💲lavpristilbud, se sidste billede for betingelser. 💲
📞 undgå forgæves kørsel, ring for at booke en fremvisning.
, kørecomputer, stofindtræk, multifunktionsrat, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-sidespejle, tågelygter, led kørelys, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, el-ruder, sædevarme, cd/radio, cd, håndfrit til mobil, aux tilslutning, usb-a tilslutning, alarm, parkeringssensor (bag), esp, antispin, airbag, db. airbags, isofix
-
44.800 kr.
-
Kilometer287.000
-
Diesel32,3 km/l
-
1. reg11/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift120 kr. pr. 6 måneder