Citroën ë-C4 X 50 Palais Sky
| Farve | Sort |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.600 cm |
| Bredde | 1.830 cm |
| Højde | 1.520 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
⚡️ Citroën ë-C4 X – komfortabel elbil med flot design og høj udstyrspakke
En velkørende og komfortabel elbil med fokus på afslappet kørsel, moderne teknologi og masser af udstyr. Perfekt som pendlerbil eller til dig, der vil have en stilfuld og støjsvag elbil ⚡
Fremhævet udstyr:
✔️ Adaptiv fartpilot
✔️ Automatisk nødbremse (AEB)
✔️ Vognbaneassistent
✔️ Blindvinkelassistent
✔️ Skiltegenkendelse
✔️ Parkeringssensor for, bag og sider
✔️ Bakkamera (Visio Park)
✔️ Keyless entry & start
✔️ Head-Up Display
✔️ 10” touchskærm med navigation (online)
✔️ Apple CarPlay & Android Auto (trådløs)
✔️ Trådløs mobilopladning
✔️ Automatisk klimaanlæg
✔️ Sædevarme foran
✔️ Opvarmet læderrat
✔️ El-foldbare sidespejle
✔️ LED forlygter & LED baglygter
✔️ LED tågelygter m. svinglys
✔️ 18” alufælge
✔️ Soltag
✔️ Ambientebelysning
✔️ ISOFIX
-------
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte
⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted
⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling
⭐ Billig bilforsikring via vores samarbejdspartnere
⭐ Nummerpladeoperatør
-
149.700 kr.
-
Kilometer35.000
-
1. reg11/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift920 kr. pr. år