BMW iX1 eDrive20 X-Line
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.500 cm |
| Bredde | 1.850 cm |
| Højde | 1.620 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
Automatgear • Adaptiv fartpilot • Digitalt cockpit • CarPlay/Android Auto
Flot og veludstyret bil med høj komfort, moderne teknologi og gode assistentsystemer. Perfekt til både hverdag og længere ture, hvor komfort og sikkerhed er i fokus.
Af udstyr kan fremhæves:
✔️ Adaptiv fartpilot
✔️ Digitalt cockpit
✔️ Navigation
✔️ Apple CarPlay & Android Auto
✔️ DAB+ radio + Bluetooth håndfri & musikstreaming
✔️ Trådløs mobilopladning
✔️ Nøglefri adgang & start
✔️ 2-zoners klimaanlæg
✔️ Elektrisk kabinevarmer m. batteriforvarmning
✔️ Sædevarme for
✔️ Multifunktionsrat i læder
✔️ El-betjent bagklap
✔️ Bakkamera + parkeringssensor for/bag
✔️ Fuld LED forlygter + automatisk fjernlys
✔️ 17" alufælge + vinterhjul
✔️ Mørktonede ruder bag
✔️ El-klapbare sidespejle
✔️ Regnsensor + automatisk lys
✔️ Tagræling
Sikkerhed & assistenter:
✔️ Vognbaneassistent
✔️ Skiltegenkendelse
✔️ Automatisk nødbremse
✔️ Automatisk nødassistent
✔️ Isofix
⭐ En velkørende og moderne bil med masser af udstyr og komfort – klar til ny ejer.
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder ⭐ Vi tager ALLE biler i bytte ⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted ⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling ⭐ Billig bilforsikring via vores samarbejdspartnere ⭐ Nummerpladeoperatør
-
299.700 kr.
-
Kilometer7.500
-
1. reg06/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift920 kr. pr. år