BMW 520d Touring aut.
| Farve | Sort |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.710 kg |
| Længde | 491 cm |
| Bredde | 186 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 226 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 20 aug 2024 |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 665 kg |
Udstyrsbombe!!!
🚗 Alle service foretaget hos Autoriseret BMW 🚗
🚗 Leveres nysynet 🚗
Tidligere importeret fra tyskland
Highlights:
🔹Adaptiv Fartpilot
🔹Blindvinkel assistent
🔹Lane assist
🔹Driving Assistant Plus
🔹Head-up display
🔹Panorama glastag med åbne funktion
🔹El-sæder og ratstamme fører og passager m. memory i fører
🔹Komfortsæder med varme og ventilation
🔹Originalt fjernbetjent fyr
🔹Hifi sound system
🔹Innovation pack II
🔹Business Pakke
🔹Adaptive forlygter
🔹Alarm system
🔹Bakkamera
🔹Navigationssystem professionel
🔹Fjernlys assistent
Lavpristilbud - se sidste billede for betingelser
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, sportssæder, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde, el indst. førersæde m. memory, justerbar lændestøtte, el-justerbar lændestøtte, el komfortsæder, splitbagsæde, 19" alufælge, soltag, el-soltag, glastag, el-sidespejle, el-sidespejle m/varme, el-klapbare sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, bi-xenon, xenonlys, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, aftageligt træk, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, adaptiv fartpilot med kø-assistent, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, headup display, dab radio, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, isofix, fjernlysassistent, airbag, db. airbags, antispin, esp, city steering, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold, automatisk lys, centrallås
-
179.900 kr.
-
Kilometer217.000
-
Diesel22,2 km/l
-
1. reg02/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift1.980 kr. pr. 6 måneder