Audi Q4 e-tron 50 edition one quattro
| Farve | Sølv |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.590 cm |
| Bredde | 1.870 cm |
| Højde | 1.630 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Sidst synet | 24 jul 2025 |
Audi Q4 e-tron 50 quattro Edition One — 66.000 km
Eksklusiv og sporty SUV med masser af power, høj komfort og det helt rigtige premium-look. Her får du den eftertragtede Edition One med quattro, stort batteri, skarpt design og masser af lækkert udstyr – en Q4 der virkelig tager sig godt ud både på billeder og i virkeligheden.
Farve: Typhongrå metallic
Af udstyr og highlights kan fremhæves:
✔️ 21" originale Audi Sport alufælge
✔️ Matrix LED-forlygter med dynamisk lys og animerede LED-baglygter
✔️ Augmented Reality Head-up Display
✔️ MMI Navigation Pro med stor digital cockpitoplevelse
✔️ Adaptiv fartpilot med stop & go
✔️ Assistentpakke Plus med blandt andet vejbaneassistent, undvigeassistent og drejeassistent
✔️ Front Assist med nødbremse for biler, fodgængere og cyklister
✔️ Bakkamera samt parkeringssensor for og bag
✔️ S line interiør med sportssæder i mørkegråt læder
✔️ Sædevarme foran og 3-zoners klimaanlæg
✔️ Nøglefri adgang og start
✔️ Elektrisk bagklap med sensorstyret komfortåbning
✔️ Mørktonede bagruder
✔️ Ambientebelysning i kabinen
✔️ Elektrisk indklappelige, opvarmede sidespejle med automatisk afblænding
✔️ Dynamisk styring for en mere præcis og sporty køreoplevelse
✔️ El-justerbar lændestøtte i forsæder
✔️ Anhængertræk – svingbart
Bilen er velholdt, klar til prøvekørsel og kan leveres med komplet tjek på eget værksted.
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte
⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted
⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling
⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
-
299.700 kr.
-
Kilometer66.000
-
1. reg11/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift920 kr. pr. år