Audi Q4 e-tron 45 Progress
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.590 cm |
| Bredde | 1.870 cm |
| Højde | 1.620 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
Audi Q4 e-tron
Helt ny modelår 2026 Q4 e-tron med stærk motor, lang rækkevidde og moderne Audi-komfort. Her får du en elektrisk SUV med høj byggekvalitet, masser af teknologi og et skarpt design – perfekt til både hverdag og længere ture.
Af udstyr og highlights kan fremhæves:
✔️ 286 hk
✔️ Baghjulstræk
✔️ Adaptiv fartpilot
✔️ LED forlygter
✔️ Head-up display (Augmented Reality)
✔️ MMI Navigation Pro
✔️ 3-zoners klimaanlæg
✔️ Varme i rat
✔️ Sædevarme foran
✔️ Delkunstlæder kabine
✔️ El-bagklap
✔️ Anhængertræk (svingbart)
✔️ Bakkamera
✔️ Parkeringssensor for + bag
✔️ Blindvinkelassistent
✔️ Lane assist + Emergency Assist
✔️ Vejskiltegenkendelse
✔️ Træthedsregistrering
✔️ Trådløs opkobling / Audi connect
✔️ Mørktonede ruder bag
✔️ ISOFIX
Ved køb af bil hos Kloster Biler i Ry, er du i trygge hænder
⭐ Vi tager ALLE biler i bytte
⭐ Grundigt brugtvognstjek / sikkerhedstjek på eget værksted
⭐ Attraktiv finansiering og leasing – med og uden udbetaling
⭐ Nummerpladeoperatør – få bilen med det samme
-
339.700 kr.
-
Kilometer1.500
-
1. reg11/2025
-
Modelår2026
-
Grøn afgift920 kr. pr. år